Unban... sa fim seriosi :/

Distribuiti

skep
    Membru
    Membru

Data de inscriere : 05/07/2012
    Varsta : 23

Unban... sa fim seriosi :/

Mesaj Scris de skep la data de Joi Iul 05, 2012 11:54 am

deci... am ajuns s.o fac si p.asta Smile)
    conform modelului... apare cam asa..

1.Numele CSS: »°19°« skeP[s]is ^^
    2.IP: dinamic...
    3.Numele adminului care v-a banat: MARIUS din pgl...
    4.Data si ora: ma.. data ar fii 6/5/2012... ora... nush.. dupa 1 ziua cu sigurantza ca am avut bacu Smile)
    5.Motiv (motiv-ul ptr care a-ti luat ban): motiv... asta stiu sigur sa raspund... aim sau wall.. nush ce o fi crezut omu Smile)) ask him Razz

si un sfat adminilor... nu zic special pt cnv.. deci nu va suparati... ma.. cand credeti ca cineva are cod.. frate puneti.va spec si ganditi si voi.. ascultati.. uitati.va ce tactica are jucatorul... incercati sa faceti diferentza dintre un codat si un pro.... nu ma consider pro... dar daca ar intra unu cu adevarat... sigur ar avea ban de la voi...

de multe ori am luat ban... nedrept.. si a trebuit sa apelez la hell sa ma scape de el... puteam sa fac lafel si akm... dar de ce n.am fct.o? pentru ca am vrut sa scriu topicul asta... poate bagati la cap O.o

ce sa mai zic... respect unora dintre admini care stiu sa faca diferentze.... gen h3ll (aman2 fratzii), pralea(nu.l credeam ca stie sa faca sincer... dar mi.a demonstrat cand mi.a luat apararea in fatza altor admini care ziceau ca am wall), regeneration daca mai are.. , teager... si mai sunt vreo 2.3...

ah... si de adaugat si asta... voi adminii, cand sunteti pe ts sau skype si vorbiti, si iesiti tragand.. nu va dati ban sau altele.. ganditi.va si la posibilitatea asta Smile

sunt mai mereu pe skype cu prietenul meu (banat) "LoDa"... omu joaca bn.. e pro... suntem amici veniti de pe steam... si am zis sa avem si noi parte de distractzie... ah inca o intrebare si va las?

de ce baietzii de pe Vulcan nu ne dau ban? si voi da?
    sincer? ramane un mister Very Happy

Andrey
    Administrator
    Administrator

Data de inscriere : 11/02/2012
    Varsta : 22
    Localizare : Suceava

ban Halogen

Mesaj Scris de Andrey la data de Joi Iul 05, 2012 12:58 pm

Banul ti-l scot eu pentru ca 'domnul' Marius nu stie cine ne ajuta si ne-a ajutat cu serverul si alte chestii, si am sa-i aduc si lui la cunostinta, iar daca nu se liniste-te am sa-i suspend adminul. O seara placuta

DraKo
    Membru
    Membru

Data de inscriere : 30/06/2012
    Varsta : 21
    Localizare : Bucuresti Sector 1

Re: Unban... sa fim seriosi :/

Mesaj Scris de DraKo la data de Joi Iul 05, 2012 3:32 pm

++++++++++++++ pentru roman:))

regeneration___
    Membru
    Membru

Data de inscriere : 22/06/2012
    Varsta : 20

Mesaj Scris de regeneration___ la data de Joi Iul 05, 2012 10:57 pm

Baietzi de pe Vulcan is prea sparti, vai de ei.
    Skep Ai o Bere de la Mine Smile)

Continut sponsorizat

Mesaj Scris de Continut sponsorizat Astazi la 12:52 am

Acum este: Sam Dec 10, 2016 12:52 am