!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IAR BAN PE ZIUA DE AZI ....LiN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Distribuiti

LIN___
    Membru
    Membru

Data de inscriere : 08/06/2013
    Varsta : 19
    Localizare : barlad

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IAR BAN PE ZIUA DE AZI ....LiN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mesaj Scris de LIN___ la data de Mar Iun 25, 2013 8:21 am

1.Numele CSS:LiN
    2.IP:109.99.149.74
    3.Numele adminului care v-a banat:CREATURA 
    4.Data si ora:ORA 7 DATA 25-6-2013 
    5.Motiv (motiv-ul ptr care a-ti luat ban):SINCER INTOTDEAUNA MI-AM DORIT SA FIU BUN ..Crying or Very sad...SA FIU LUAT IN CLANURI MARI Crying or Very sad...SA JOC BINE....AM AJUNS SA IMI SPUNA SI LA WAR CA AM COD....OARE CE NU INTELEG ADMINII ASTIA CA ASA JOC....PARCA VB LA PERETI AM FACUT CERERE LA GIGA FUN COMUNITY ACOLO NICI MACAR NU TE BAGA IN SEAMA ....AICI PARCA E ALTFEL....M-AM SATURAT ASTA E AL 14-LEA BAN PE LUNA ASTA ...CREATURA NU STIU CE ARE CU MN ....ROG SA MA CONTROLEZE IN PC UN ADMIN 1 SINGUR ....SA VADA CA SUNT CURAT ...AM DECAT CSS PE HDD Sad SCOATETI BANU CA CELELALTE SV SUNT BANATE SI NU AM PE CE SA JOC ....AZI AM LUAT BAN PE 3 SV ...pgl ,,,,deathmatch .. si GF Sad nu am cod am facut o gramada de cereri ! !!!!!!! NU MA CREDE ...CE NAIBA ....

Criminalul
    Admin Server
    Admin Server

Data de inscriere : 12/06/2013
    Varsta : 17
    Localizare : Valcea

Re: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IAR BAN PE ZIUA DE AZI ....LiN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mesaj Scris de Criminalul la data de Mar Iun 25, 2013 10:37 am

are cod minte

Marius18
    Administrator
    Administrator

Data de inscriere : 28/12/2012
    Varsta : 25

Re: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IAR BAN PE ZIUA DE AZI ....LiN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mesaj Scris de Marius18 la data de Mar Iun 25, 2013 11:46 am

Ma LIN defatpt nu are cod,dar una ce te strica LIN vb mulm si te inervezi repede incearca sa fii mai calm si sa nu injuri!!!

Ultima editare efectuata de catre Marius18 in Mar Iun 25, 2013 11:50 am, editata de 1 ori

NeK
    Admin Server
    Admin Server

Data de inscriere : 27/09/2012
    Varsta : 21
    Localizare : Bucuresti

Mesaj Scris de NeK la data de Mar Iun 25, 2013 11:48 am

Lin imi pare rau pentru tine...dar intelege ca noi nu mai avem nicio putere pe gF..daca vrei sa fii debanat incearca o noua cerere unban la ei pe forum 

O zi buna!

LIN___
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de LIN___ la data de Mar Iun 25, 2013 2:07 pm

da ma da m-am saturat sa fiu banat in fiecare zi de toti adminii .....Crying or Very sad puneti-va si voi in locul,,,,sa vedeti ce prost va  simtiti,,,ma m-ai scap si eu cateodata e injur da na...Crying or Very sad.....

LIN___
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de LIN___ la data de Mar Iun 25, 2013 2:09 pm

JOC IN FIECARE ZI ,,,,,CSS DE 6 LUNI NUMA IN FIECARE ZI PE ACES SV ORA DE ORA MINUT DE MINUT....GANDITIVA SI VOI  UN PIC,,,JUACND IN FICARE ZI SKILLUL NU ITI CRESTE ? ....:?:BA DA CRESTE...VA SPUN EU SI EU ERAM VARZA LA CSS DA O AVUT CINE SA MA INVETE...Rolling Eyes

tudor3dx
    Membru
    Membru

Data de inscriere : 10/02/2013

Mesaj Scris de tudor3dx la data de Mier Iun 26, 2013 2:07 am

Bai in.. avand in vedere ca eram singuru din gF care credeam ca I wall am zis sa nu te mai acuz si sa iti dau pace.. credeam ca mi se pare.. dar te-a prins rege la war exact cum la prins pe dica .. demoul il are hellboy.

LIN___
    Membru
    Membru

ll

Mesaj Scris de LIN___ la data de Mar Iul 02, 2013 6:34 am

WALLL BA OAMENI BUNI MA ACUZATI PE NEDREPT doamne auzi m-o prins cu wall doamne mare e gradina ta si rege asta cine e alt bun care stie css....sa puna demoul pe forum sa il vad si eu ....Smile)) auzi walll doamne of of ....

valyus95
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de valyus95 la data de Mier Iul 03, 2013 11:28 am

Lass man ... ca stai pe pgl Wink)

Continut sponsorizat

Mesaj Scris de Continut sponsorizat Astazi la 12:46 am

Acum este: Sam Dec 10, 2016 12:46 am