CREDETIMA NU AM COD ---LIN________:(:(

Distribuiti

LIN___
    Membru
    Membru

Data de inscriere : 08/06/2013
    Varsta : 19
    Localizare : barlad

CREDETIMA NU AM COD ---LIN________:(:(

Mesaj Scris de LIN___ la data de Lun Iun 17, 2013 1:17 pm

1.Numele CSS:LiN
    2.IP:109.99.149.74
    3.Numele adminului care v-a banat:NUTLYNE
    4.Data si ora:17/06/2013 ora 00:28
    5.Motiv (motiv-ul ptr care a-ti luat ban):M-am saturat sa imi iau ban degeaba nu m-ai supor ce sa fac sa ma credeti ca nu am cod CREDETIMA NU AM COD ASA JOC EU IMI PLACE JOCUL ASTA IL JOC DIN PASIUNE DEPUN  UN EFORT GROAZNIC CA SA MA DESCURC CAT DE CAT ,,,MI-AM LUAT BAN PE TOATE SV DE CSS CE SA FAC? CHIAR NU MA CREDE NIMENI CA NU AM COD ......Sad(( ASTA E A 12-A OARA CAND IAU BAN NUMA PE SV ASTA PE CELELALTE RUSESTI NU M-AI ZIC ACOLO IAU BAN LA  MINUT .....CHIAR NU MA CREDE NIMENI LUMEEE M-AI SUNT PLAYERI CARE SE DESCURCA IN JOCU ASTA GEN SEDAN ...FOREST...KODIAK...SHOX ,,,,NU FAC RECLAMA SAU CE O FI...DA DAO IN COLO DE TREABA CE DUMNEZEU ,,,,,,BAN IN FIECARE SEARA APP....NU IMI IA NIMENI APARAREA ...CHIAR ASA .....AM RUGAT DE N -ORI PE ADMINI SA MA CONTROLEZE LA MINUT !!! IN PC ...PE UN SV M-AM JURAT SI PE FAMILEI PE FRATI PE TOT ....NU MA CREDE...CE SA FAC....IN CLAN AM FACUT SI EU O CERERE IN CLAN ...MI-AM DORIT IN PGL ...TIGRUTZ MA ACUZA SI EL ...NUTLYNE NU STIU CE SA ZIC...DA SI EL SI SAVIN CARE MA INTELEG CU EL CAT DE CAT BINE .....STIU CA PT VOI ACESTE RANDURI NU CONTEAZA....GEN SA SPUNETI CE E CU PROSTUL ASTA .....DAR MACAR ,,,,,1 SINGUR ADMIN SA MA CAUTE SI PE MN IN PC ,,,,,CIUPILAN ......ALA NICI MACAR NU MA BAGA IN SEAMA....JOC LA SUNET AM DAT O GRAMADA DE BANI PE CASTI PE MOUSE  PT CS ....,,,GEN CELOR CARE MA ACUZA CA AM WALL.......NU JOC CU ASA CV IN VIATA MEA ,.....CE FEL ITI LUCREZI SKILUL DACA JOCI CU COD.....DECI SPUNTI CE SA FAC SA VA ARAT CA NU AM COD DE JURAT STIU CA NU E BN ....DA MA SI JUR CA NU AM COD ....cand eram mic imi luam la injuraturi pe sv ca pierdeau toti din cauza mea ca nu sunt bun si am avut vointa in mn si am reusit sa ajung ..la un nivel m-ai bun la cs.......ma scuzati daca am gresit cu ceva in aceasta cerere da eu nu m-ai suportam sa iau asa ban.....la minut....pe celelalte servere nu ma intereseaza..dar de sv asta imi place foarte mult ...Sad...chiar nimeni sa nu ma creada ca nu am cod....cer scz daca am facut greseli de exprimare pe cerere...,.....Sad....rog macar sa citeasca aceasta cerere...SPECIAL NUTLYNE si sa ma creada ca nua m cod...nici nu stiu cate cereri de genu asta....Sad

Shooter
    Admin Server
    Admin Server

Data de inscriere : 07/09/2012
    Varsta : 20
    Localizare : la broscari

Re: CREDETIMA NU AM COD ---LIN________:(:(

Mesaj Scris de Shooter la data de Mar Iun 18, 2013 12:43 am

dumnezeule cat ai scris!!! :O ,frate imi e lene sa citesc,oricum cand te am vzt pe sv mie nu mi se parea ca aveai cod.(parerea mea) Wink Wink Wink

LIN___
    Membru
    Membru

...

Mesaj Scris de LIN___ la data de Mar Iun 18, 2013 7:23 am

mda....

Ultima editare efectuata de catre LIN___ in Mar Iun 18, 2013 7:27 am, editata de 1 ori

LIN___
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de LIN___ la data de Mar Iun 18, 2013 7:26 am

stii de ce imi da ban...se oftica..Wink da admin la toti copii in loc sa primeasca admin o persoana cu experienta care da ban corect nu aiurea ...o persoana care stie sa vb pe sv nu ca toti plozii care te injura bine si apoi iti da ban....oricum sv e belea dar daca adminii o tin tot asa cu banuieli de genu asta se duce dreaq tot sv....Wink

tudor3dx
    Membru
    Membru

Data de inscriere : 10/02/2013

Mesaj Scris de tudor3dx la data de Mar Iun 18, 2013 8:37 am

Rezolvam lin Wink stai linistit...

Continut sponsorizat

Mesaj Scris de Continut sponsorizat Astazi la 6:00 pm

Acum este: Mier Dec 07, 2016 6:00 pm