!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Cerere unban LiN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Distribuiti

LIN___
    Membru
    Membru

Data de inscriere : 08/06/2013
    Varsta : 19
    Localizare : barlad

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Cerere unban LiN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mesaj Scris de LIN___ la data de Vin Iun 14, 2013 1:52 am

1.Numele CSS:LiN
    2.IP:109.99.149.74
    3.Numele adminului care v-a banat:CREATURA
    4.Data si ora:14.07.2013 ora 13:07
    5.Motiv (motiv-ul ptr care a-ti luat ban):DECI ADMIN M-AI VARZA CA ASTA NU AM PUTUT SA VAD AM LUAT 4 JUCATORI NUMA CU HD SI MI-A DAT BAN CA AM COD ....DUPA CE CA HABAR NUA RE SA JOACE CSS SE DA EL BAN CA SE OFTICA...EU UNU NU IL SUPORT PE BAIATUL ASTA  ASTA E A 11-A OARA CAND I-AU BAN PE SV ASTA DEGEABA SA IMI FACA DEMO NU CA IMI FAC EU MA FILMEZ CU TELEFONUL TOT PC JUCANDU-MA CA NU M-AI SUPORT SA IMI DEA BAN PLODU ASTA ...EU NU POT JUCA SI EU LINISTIT CA IMI DA EL BAN REPEDE OFTICATU ,,,,,Crying or Very sadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSad DE CAND AM INTRAT PE SV ASTA TOTI MA FAC CODAT SI WALLER ...EU JOC SI M-AI BINE DE ATAT DAR NU VREAU EU CA PE URMA IMI IAU BAN DIN PRIMA ..ROG SA FIU CONTROLAT IN PC CU ORICE PROGRAM LAS PC LA DISPOZITIE ATAT CAT E NEVOIE ASTEPT RASPUNS SI SCOS BANUL Crying or Very sadCrying or Very sadCrying or Very sadCrying or Very sadCrying or Very sadCrying or Very sadCrying or Very sadCrying or Very sadCrying or Very sadCrying or Very sadCrying or Very sadCrying or Very sadCrying or Very sadCrying or Very sad

DieZz#
    Administrator
    Administrator

Data de inscriere : 28/08/2012
    Varsta : 21
    Localizare : Bucuresti

Re: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Cerere unban LiN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mesaj Scris de DieZz# la data de Vin Iun 14, 2013 2:41 am

o sa vorbesc azi cu ei, si o sa le zic ca nu ai nimica...stai linistit Smile

tudor3dx
    Membru
    Membru

Data de inscriere : 10/02/2013
    Varsta : 19

Re: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Cerere unban LiN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mesaj Scris de tudor3dx la data de Vin Iun 14, 2013 3:28 am

Nu eu tiam dat boule
     Nu ai consola? Nutlyne ti-a dat si vezi cum vb ca poate chiar nu o sa mai intri veci

DieZz#
    Administrator
    Administrator

Mesaj Scris de DieZz# la data de Vin Iun 14, 2013 4:11 am

limbajul creatura...poate ca va incurcat numele baiatu ce sa faci acuma...il faci bou ? :-j

DLMN
    Membru
    Membru

Data de inscriere : 27/03/2013
    Varsta : 24

Mesaj Scris de DLMN la data de Vin Iun 14, 2013 12:10 pm

Asa am patit si eu cu Creatura. Admini incopetenti Smile. Ei au acuze dar nu au niciodata vreun demo care sa faca acuzele adevarate. In stilul asta o sa ramaneti cu playeri care nu sunt in stare sa omoare adminii. Daca un admin moare, playerul in cauza va avea ban. Asa e moda pe PGL, imi pare rau de server, pare bun. Mai nou din cauza astora m-am apucat sa-mi filmez game-urile..altfel nu pot juca linistit. Mi-am luat ban-uri si in timpul filmarilor = am avut cu ce sa le dau peste nas adminilor. Copilasi care va dati admini, mari zei si luptatori...folositi comanda RECORD. E folositoare, va jur!  Si mesaj pt Creatura: daca tu esti ofticat ca te-am omorat nu te plange pe toate serverele ca am cod DACA NU AI NICIO DOVADA LA CE ZICI!. Cand ai sa-mi arati tu un video in care sa zici..uite ma: aici ai cod...ma las singur de CSS. 
    NU AM JUCAT SI NU VOI JUCA NEVER CU COD. JOC DE FUN, nu-mi pierd timp doar ca sa ma dau mare.

Marius18, nu stiu cine esti..vad ca tu nu ai 15 ani ca restul. Politicos si plin de stima te intreb, pe baza a ce a fost respinsa cererea mea de unban?
    Toti ziceau intr-un timp si de Diezz ca are wall. Sau nu mai exista player care sa joace la sunet si strategie decat el?
    In concluzie, nu imi pasa mie de un ban amarat, ci de soarta viitorilor playeri care chiar stiu sa joace frate. O sa fie banati si trimisi de pe server in loc sa ridice rankul serverului.

DieZz#
    Administrator
    Administrator

Mesaj Scris de DieZz# la data de Vin Iun 14, 2013 12:34 pm

foarte adevarat diliman...respect.

Marius18 e MARIUS din PGL Smile

Continut sponsorizat

Mesaj Scris de Continut sponsorizat Astazi la 6:06 pm

Subiecte similare

-

Acum este: Mier Dec 07, 2016 6:06 pm