Sa dus dracu TOT

Distribuiti

Blue
    Membru
    Membru

Data de inscriere : 23/03/2013
    Varsta : 17

Sa dus dracu TOT

Mesaj Scris de Blue la data de Vin Mai 24, 2013 11:51 am

Ba Diezz,Tigrutz... si care mia este pe aici... stiti ca eu vreau in PGL.. dar eu cum sa intru in clan daca eu zi de zi primesc bani de la niste retardati care se cred mari in p**a si imi da mie ban asa degeaba..... iar dupa isi mai si bate joc de mine ca duten p**a mea .. si asa mai departe .. intru pe server stau 5 min .. nici astea nu cred ca sunt si : (ADMIN) RO|gF¹|●รαvเη●: banned player ๖ۣۜBlue™You have been banned by admin permanently !!Disconnect: Banned (By Admin).
    Disconnect: Banned (By Admin).
    vreau sa imi explice si mie.. alaltaieri .. ma controlat ciupilan de cod si inca unu .. si daca nu m-au gasit cu cod trebuia sa bage ceva tapeni cum ar fi : Nu ca ... eu aveam defapt cod .. era fisierul ala care nu m-ai lasat al deschid .. si lam dat afara ... cum p**a mea sal dau afara. cand el a iesit ... au intrat ambi in pc la mn ciupilan si inca unu .. si cand a iesit unu ori la deconectat si pe celalt or au iesit ambi odata..
    si in + eu am windowsul asta de 1 an si a rasfoit dracu prin programul ala si pc de vro 100 de ori .. si dupa mai e si mare in p**a ca am cod .. .. ! ! ! Daca e vorba de asa renunt dracu la cererea aia si la el de PGL -. ce e clan bun .. chiar perfect .. dar are niste oameni pe sv-- (Gf-nu) de nu sti cei cu el... . sau dus dracu in p**a mea aia 10 euro pe care iau dat...sau dus dracu el de steam sa dus dracu gF- sa dus dracu tot ..! ! !

NeK
    Admin Server
    Admin Server

Data de inscriere : 27/09/2012
    Varsta : 21
    Localizare : Bucuresti

Re: Sa dus dracu TOT

Mesaj Scris de NeK la data de Vin Mai 24, 2013 1:23 pm

In primul rand ai un limbaj total neadecvat pentru o postare pe un forum public si nu numai...In al doi-lea rand eu sunt de aceeasi parere cu restul ca ai wall...si in al trei-lea rand nu-ti mai mintii parintii ca mergi la ora de romana cand tu defapt chiulesti in parc...ca sincer..ROMANA te ajuta mult in viata..si tu nu prea o sa fii ajutat Wink

O seara buna!

Blue
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de Blue la data de Vin Mai 24, 2013 9:51 pm

1.Nu sunt singurul care vb asa pe acest forum...
    2. Vb cum vreau cand vreau
    3. Acest topic nu a fost facut ca sa comentezi uh marele poem roman!
    Eu iau in serios... aceasta treaba pt ca daca as avea wall si ce mai zic ei .... imi era rusine sa fac cerere pt clan, imi era rusine sa reclamatie... Si am observat ca ieri ... a intrat diezz pe XG si a dat un flesh .. eu m-am dus mai in spate si dupa cea mi-a trecut l-am asteptat cu AWP-u si DieZz# vad ca m-a facut si el codat.... asta CREDETI CE VRETI .. DEFAPT STITI CE.... SCRIETI AICI CARE CREDETI CA AM WALL SI CARE CREDETI CA NU AM WALL SAU AIM SAU ALTELE...DOAR ATAT FARA COMENTARE DESPRE CALIGRAFIE SAU NU MAI STIU EU CE!
    AM WALL SAU NU!?

tudor3dx
    Membru
    Membru

Data de inscriere : 10/02/2013
    Varsta : 19

Mesaj Scris de tudor3dx la data de Vin Mai 24, 2013 11:16 pm

Da ai.. ai fost prins de atatia admini... in locu tau nu mas mai obosi sa fac cerere ca oricum vei fi banat iar.. macar daca ai ascundete frate sa nu fie asa avident.. dar erai admin si credeai ca nu ti se poate intampla nimic daca joci cu cod.. pentru mine ai fost si vei fi codat in continuare.

Blue
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de Blue la data de Vin Mai 24, 2013 11:31 pm

Ai fost Smile)))))..... ma cunosti uh de la 9 ani de cand m-am apucat de css...
    Numi pasa de tn si de moaca ta... da eu vreau sa raspunde aici cei care sunt mai inportanti decat un jeg ca tine ...

hacked
    Membru
    Membru

Data de inscriere : 04/04/2013
    Varsta : 25

Mesaj Scris de hacked la data de Sam Mai 25, 2013 6:16 am

lasa ba blue, cu ocazia asta mai pui si tu mana pe carte =)) , se duce tara asta de rapa cu atatia countaristi Smile) bafta Wink

NeK
    Admin Server
    Admin Server

Data de inscriere : 27/09/2012
    Varsta : 21
    Localizare : Bucuresti

Mesaj Scris de NeK la data de Sam Mai 25, 2013 12:50 pm

Adevar graiesti bai Hacked Smile)..Si Blue sa fim sinceri..nici mie , nici tie , nici altora nu ne place scoala...dar profita de orele de romana ca dupa aceea numai are cine sa te invete Wink

Continut sponsorizat

Mesaj Scris de Continut sponsorizat Astazi la 1:39 am

Acum este: Sam Dec 03, 2016 1:39 am