R1-Th3Legend

Distribuiti

Th3Legend
    Membru
    Membru

Data de inscriere : 25/03/2013
    Varsta : 22

R1-Th3Legend

Mesaj Scris de Th3Legend la data de Lun Mar 25, 2013 10:29 am

Baaa voi sunteti nebuni la cap sau ce aveti ?
    SUNT sunt R1-fost XG eu cu fratemiu .. jucam amandoi cu celasi nume si nimeni nu stia ca R1-junior exista ... dupa ce am plecat ambi d p non steam supa o perioada ne-am dus pe steam ..... acolo frate am jucat in ESL locul 5 .. jucam cu RUSI MAGHIAR FRANCEZI ... etc Eram intro echipa de Romani dintre care 2 erau englezi .. vb cu ei engleza ..... de obicei cand ramaneam singurul vs 3 la war ... baieti incepeau .. zisul "cor minune "
    si incepe unul dintre ei : Th3Legend=sangele nostru si incepeau toti : Th3Legend Th3Legend si tot asa si castigam .... chiar daca nu aveam nikul Th3Legend .. baieti mi-au starnit interesul de al pune de la zisul cor minune .... asa am ajuns eu cu fratemiu locul 5 in ESL .... dara acum nu se mai fac ... ca jucam si acum in ESL dar nu se mai fac si sincer sa fiu mi-e dor de acei baieti.. si cand am venit pe no steam am vzt ca deja se strica relatia .. am intrat pe Xg baieti cu care am inv sa joc .. dar se vede ca a intrat un but cu Th3LEGEND CRED CA LA LUAT D P NET ca am host noi intrun articol cu corum minune .. adica mai mult articole cu corum minune ....
    Si asa sta treaba .si sincer sa fiu nush cum au ajuns playeri d p non steam dar ma mai gandesc ca daca erai unul d p steam zicem ca nu ca am trecut prin mult mai ales in cupa aia... si acum eu vin dupa o pauza de csss de 2 luni in care am fost bolnavior si nu avem chef de nimic ......
    Si nu am venit la XG pt ca sigur nu o sa ma mai primeasca inapoi d la o faza veche .. cu HELLBOY si cu alti
    Si am venit la Badboys care se pare devine de ne oprit
    Si ce naiba veti ..... dc imi dti ban sau nush ce .. eu nu imi schimb numele in nici un caz .... DUPA CUM VEDETI

DJ H3RO
    Admin Server
    Admin Server

Data de inscriere : 22/04/2012
    Varsta : 19
    Localizare : Pe undeva prin desert

Re: R1-Th3Legend

Mesaj Scris de DJ H3RO la data de Mar Mar 26, 2013 2:15 am

ESL? =))))

DieZz#
    Administrator
    Administrator

Data de inscriere : 28/08/2012
    Varsta : 21
    Localizare : Bucuresti

Mesaj Scris de DieZz# la data de Mar Mar 26, 2013 2:42 am

daca ai fost in ESL si ai luat si locul 5, lasa si tu un link aici catre o arhiva sau ceva de genu Smile

Marius18
    Administrator
    Administrator

Data de inscriere : 28/12/2012
    Varsta : 25

Mesaj Scris de Marius18 la data de Mar Mar 26, 2013 4:40 am

))) LOL NO COMMENT cit de "bun" poti sa fii!ai am asa o intrebare dc ai venit pe no-steam daca erai atit de legendar si faimos pe STEAM???

U R S U S
    Membru
    Membru

Data de inscriere : 13/04/2012
    Localizare : La Spezia,Genova Italia

Mesaj Scris de U R S U S la data de Mar Mar 26, 2013 5:10 am

ba dute la scoala si trezestete la realitate!!!!!!!!!!!! numai visa cu ochii deschisi Smile)=)) aaa da ce boala ai avut Smile)) lene =)))

Adrena[L]ine
    Membru
    Membru

Data de inscriere : 08/10/2012
    Varsta : 19

Mesaj Scris de Adrena[L]ine la data de Lun Apr 08, 2013 4:07 pm

tu trebuia sa fi ibn echipa romaniei daca esti asa tare Smile

Continut sponsorizat

Mesaj Scris de Continut sponsorizat Astazi la 12:08 pm

Acum este: Joi Dec 08, 2016 12:08 pm