Ban fara motiv

Distribuiti

Laurentiu
    Membru
    Membru

Data de inscriere : 05/08/2012
    Varsta : 22
    Localizare : roma italia

Ban fara motiv

Mesaj Scris de Laurentiu la data de Joi Sept 06, 2012 2:21 pm

Sall, vreau sa stiu si eu dece am primit ban de la RO|PGL1|XxCrazyn3ssxX...zicetimi ce aveti cu mine de continuati sami dati ban fara motiv..... am mai patit odata asa cand jucam cu numele " nickolas " si acum joc cu numele meu Lau®entiÜ..aratami probe ca am avut cod (demo\poze) dar sunt sigur ca nu ai pentru ca nici nu teai uitat pe mine....eram numai noi doi pe server (mapa 2000) si jucam....va rog frumos sami scoateti banu si sa nu mai faceti abuz de admin dand ban degeaba...va multumesc pentru intelegere.

Miky [GTI]
    Admin Server
    Admin Server

Data de inscriere : 06/09/2012
    Varsta : 23

Re: Ban fara motiv

Mesaj Scris de Miky [GTI] la data de Joi Sept 06, 2012 8:30 pm

Chestia e ca nu cred ca-ti da niciun admin ban degeaba ! Asa ca mai bine TACI . Smile

Laurentiu
    Membru
    Membru

Data de inscriere : 05/08/2012
    Varsta : 22
    Localizare : roma italia

Mesaj Scris de Laurentiu la data de Vin Sept 07, 2012 9:53 am

hai mah ma lasi cu raspunsurilea stea de 2 lei....eram numai eu cu el pe mapa 2000 si nu aveam ce face cu el apoi mia dat ban de ciuda...cred ca ii stricam RANKU saracul de el....nici nu sa uitat pe mine si nici nu mia zis nimik...mia data direct ban.....si dupa cum vad RO|PGL1|XxCrazyn3ssxX asta nu e un admin asa de serios cum ziceti voi....daca era serios nu avea atat de multe reclamatii....am mai primit ban fara motiv cand jucam cu numele " nickolas " si de atunci ma cunosteau toti si nu mai primeam ban....eu nustiu ce sa mai zic...joc pe serveru asta de o luna si imi este ciuda ca nu mai pot juca pe din cauza unui admin care face abuz....putea pur si simplu sami spuna sa ies afara dupa server ca nu vrea sa joace cu mine si atata tot...eu va rog frumos sa imi scoateti banu..VA MULTUMESC

kamicaze
    Admin Server
    Admin Server

Data de inscriere : 25/07/2012
    Varsta : 30

Mesaj Scris de kamicaze la data de Dum Sept 09, 2012 2:26 am

Alta minciuna nu ai gasit si u ma cum sa fii singur pe sv cu crezy si gata daca la luat u de 3 4 ori tia dat ban ma lasiiii Sleep lol!

Continut sponsorizat

Mesaj Scris de Continut sponsorizat Astazi la 3:09 pm

Subiecte similare

-

Acum este: Vin Dec 09, 2016 3:09 pm