Mai Dati Cu Privirea Cei De La Conducere...

Distribuiti

parpandell
    Membru
    Membru

Data de inscriere : 02/08/2012
    Varsta : 18

marog

Mesaj Scris de parpandell la data de Joi Aug 02, 2012 10:15 am

de ce sa fie interzise cfg-urile.Lol :O.Daca sunteti asa LOW pliscu mik... LEARN 2 PLAY !!!!!!!!!!!!!!

RO|PGL¹|Bogdan
    Admin Server
    Admin Server

Data de inscriere : 31/07/2012
    Varsta : 21
    Localizare : Targu Mures

Re: Mai Dati Cu Privirea Cei De La Conducere...

Mesaj Scris de RO|PGL¹|Bogdan la data de Joi Aug 02, 2012 2:03 pm

ba copile remove la css sa-ti dai tu daca nuti mere . da nu fa acuze la clan .

si cu asta punct.

regeneration___
    Membru
    Membru

Data de inscriere : 22/06/2012
    Varsta : 20

Mesaj Scris de regeneration___ la data de Joi Aug 02, 2012 10:30 pm

mda cfgurile pe sv sunt interzise, se poate lua ban pt asa cv propria experienta Smile)

DraKo
    Membru
    Membru

Data de inscriere : 30/06/2012
    Localizare : Bucuresti Sector 1

Mesaj Scris de DraKo la data de Vin Aug 03, 2012 10:10 am

ma daca nu iti convine nu mai intra pe srvr nu cred ca intereseaza pe nimeni parerea ta. tot ce faci tu e sa iesi in evidenta, o data ce nu iti place ceva iesi si iti vezi de treaba ta nu trebuie sa jignesti tu pe toata lumea.
    si mi se pare corect sa fie interzise cfg pentru ca eu cand m-am apucat de cs gasisem un cfg de faceau peretii sticla si e un gen de wall.

regeneration___
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de regeneration___ la data de Vin Aug 03, 2012 1:26 pm

eu ma umbra?

DraKo
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de DraKo la data de Vin Aug 03, 2012 1:50 pm

nu tu rege, parpandell ala

parpandell
    Membru
    Membru

umbra

Mesaj Scris de parpandell la data de Sam Aug 04, 2012 5:18 am

umbra parerea mea sincera este sa te lasi de css te rog apucate de mari0.SALL Wink

DraKo
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de DraKo la data de Sam Aug 04, 2012 5:45 am

mersi de sfat! de azi inainte o sa fac ce mi-ai zis!!! ITI MULTUMESC DIN SUFLET MI-AI SCHIMBAT VIATA:)))>Very Happy<

parpandell
    Membru
    Membru

low

Mesaj Scris de parpandell la data de Sam Aug 04, 2012 8:43 am

Apropo am uitat sa zic ceva ----------->>> PGL e o comunitate de kkt si a cam inceput sa Puta!!

Va rog sa skimbati numele comunitati pt ca faceti de ras Pgl-ul adevarat.Asta e o copie de rahat.

RO|PGL¹|Bogdan
    Admin Server
    Admin Server

Data de inscriere : 31/07/2012
    Localizare : Targu Mures

Mesaj Scris de RO|PGL¹|Bogdan la data de Sam Aug 04, 2012 8:52 am

baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa . belimeai p_la de retardat cu asta ai intrecut masura . Daca ii comunitate de cacat atuci tu dc ai vrut sa intri in clan. ha . ia zi butu naibi .Poate mai comentezi in continuare ca te strang de gat belimiai p_la . Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Scuze de limbaj celor din pgl da ma enerveaza handicapatu asta.

parazit
    Membru
    Membru

Data de inscriere : 25/07/2012

Mesaj Scris de parazit la data de Sam Aug 04, 2012 9:56 am

Vezi ca deja ai luat-o pe aratura bai copil distrus...cica PGL comunitate de ratati...

BAAAAAA!!!!Vezi ca nu esti aici la coada vacii sa spui tu ca pute ca la un moment dat ai vrut sa faci parte din ea...daca nu iti comvine taci si lasa-i pe altii mai destepti decat tine sa decida ce si cum...

Dute si joaca-te sotron si ascunsea cu maicata prin grajd ca voua acolo va e locul...

Ia uitate ma...au ajuns toti taranii sa isi dea cu parerea si sa comenteze...

P.S. scuzati limajul nu tocmai potrivit:)

regeneration___
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de regeneration___ la data de Sam Aug 04, 2012 1:29 pm

fratilor nu va inteleg dc continuati sa o luat pe alta parte la topicul acesta ???? daca vreti sa va injurati exista skype si mess, topicul acesta e facut pentru o reclamatie de admin nu ca sa va injurati voi ca vi e scoala.
    daca tot sunteti mari si tari in gura mergeti faceti 1v1 si dupaia vorbiti.

RO|PGLºow|PIpOmETrU
    Administrator
    Administrator

Data de inscriere : 18/04/2012

Mesaj Scris de RO|PGLºow|PIpOmETrU la data de Mar Aug 07, 2012 5:17 am

DOAMNE la ce sa ajuns aici acum probail myki cu skep beau o bere si voi va cerati aici ce oameni:)))) santa drunken VOM DESCHIDE UN TOPIC PENTRU ALGERE LIDER CLAN VIZITATI FROMUMUL!!

nebunu10001
    Admin Server
    Admin Server

Data de inscriere : 18/09/2012
    Varsta : 30

Mesaj Scris de nebunu10001 la data de Mar Sept 25, 2012 2:36 pm

baeti care aveti reclamatii la adresa adminilor veniti si cu argumente nu numai cu vb goale bazate pe nimic daca aveti ceva concret si demonstrativ in privinta asta va rog sa postati si se vor lua masuri in privinta asta pana atunci rog copii care posteaza numai vb goale pe forum sa se abtina in privinta asta pt ca vb prostii

DIAMANT
    Admin Server
    Admin Server

Data de inscriere : 04/07/2012
    Varsta : 42

Mesaj Scris de DIAMANT la data de Mar Sept 25, 2012 9:09 pm

bah parpandel si alex decand mama dracu intrati voi pe forum si umpleti topicurile cu codurile care le purtati??? mars pe vulcan acolo unde intrati toata ziua cu coduri....va doare ca aici pe PGLsuntem o comunitate de baieti care suntem si prieteni ,nu mai vb de experianta care o au unii,ca voi nu faceti parte din ea.pai sa va spun eu ceva bah ratatilor nu faceti voi varza pe toata lumea aici ca noi putem fi pe server si fara voi...PGLe ful cu playeri si fara voi retardati si ne simtim chiar bine fara voi.incetati cu acuzatiile pe acest forum sau luati ban..si mars la munca lenesilor. inca un lucru ,poate nu sunt un bun jucator dar eu in viata mea nu am folosit coade si de asta sunt mandru,ceea ce voi nu puteti sa spuneti...sunteti niste codati notorii,pacat ca nu mai am demourile cu voihotilor ce sunteti. deocamdata dacaa nu am fi noi adminii ,rai ,buni cum suntem nu ar putea juca copii care vor sa invete css sau care vor sa se relaxeze din cauza voastra a codatilor. recunosc mai dam si noi ban aiurea sau ce mai dam dar nu putem sa le stim pe toate dar asta nu va da voua voie sa va bateti joc in primul rand de un clan(PGL) si de prietenii mei de aici . si inca ceva sa stiti ca noi fara voi putem juca dar voi fara noi NU!!lasati jignirile la adresa mea si a altor playeri de pe pgl si bagativa mintile in cap si jucati corect ,altfel va ard!!! LA MUNCA BAH!!! cu respect acelasi *DIAMANT*

Continut sponsorizat

Mesaj Scris de Continut sponsorizat Astazi la 7:04 pm

Acum este: Vin Dec 09, 2016 7:04 pm