Mai Dati Cu Privirea Cei De La Conducere...

Distribuiti

skep
    Membru
    Membru

Data de inscriere : 05/07/2012
    Varsta : 23

Mai Dati Cu Privirea Cei De La Conducere...

Mesaj Scris de skep la data de Mar Iul 31, 2012 2:27 am

Deci... Ma intorc again... si nu pentru ca ash fi luat ban sau altceva...

conform modelului este cam asa...

Nume CSS: »°19°« skeP[s]is ^^
    Adminul Reclamat: RO|PGL²|Miky [V8]
    Data/ora evenimentului: exact akm m.am pus pe spec si am inceput sa.l scriu.. deci pe la 1:10 PM ziua 31/7/2012
    Motiv:

Aici la motiv e muuuult de scris.. si incep asa...
    Ca altzi jucatori.. am zis sa imi dau si cu privirea...
    si incepe cam asa reculamentul pt admini....

1. Nu faceti abuz de comenzi. (Nu stiu daca a facut sau nu... nu cred)
    2. Nu dati slay,kick,ban FARA motiv. (aici intervine prima problema... Slay da... kick da.... si ma amenintza ca urmeaza sa.mi dea ban... motivul? intrebati.l pe el... el e "superiorul" nostru...)
    3. Nu aveti voie sa va dati superior playerilor. (pacat... ca el o face de cand a luat admin... imi zice... esti mai bun ma? si ii zic da... joc mai bn ca tine... si poc mute 1,2,3 ore... depinde ce toane are...)
    4. Trebuie sa ajutati playeri cu ce au nevoie indiferent cat de greu va este. (aici e ok... ajuta... majoritatea sa zic...)
    5. Fi-ti activi pe server cat si pe forum. (nu e treaba mea daca e activ sau nu.... aici nu stiu....)
    6. Puteti da la vot doar hartile cerute de playeri SAU alese de voi in ultimele 5 minute. (da la vot cand are el chef... nu intreaba si el ca altzi admini... ce punem la vot baietzi? nu... el trebe sa bage ce are el chef...)
    7. Nu aveti voie sa dati parola de la admin altcuiva.
    8. Dati ban pe motive precise.
    9. Cand un admin da vot nu aveti dreptul sa dati cancel decat atunci cand harta a mai fost jucata.

sa mai adaug? ieri ma amenintza ca imi da ban.. ca sunt codat...
    adineauri imi dadea slap ca eram ct pe mapa de_kabul2 si eu campam in side... i.am zis dar nu cred ca stie ce e ala side... xD
    imi da slapuri intr.una si zice ca daca nu plec din baza iau slay... asta cum vine? sa fac rush? e impotriva regulilor lol...
    sa mai adaug.. sunt motive enorme... si uite...
    mai vorbeam cu 2.3 de pe server.. de ce nu ii faceti ma reclamatzie? la care ei: de ce sa ii facem ma reclamatzie? ca apoi sa ne baneze? mai bine jucam cu admini nesimtziti decat sa luam ban....
    cam asa e... mai nou.. daca ai fct reclamatzie unuia... primesti ban de la ala ca revenge stii... o tzineti cu razbunarea si nu ajungeti nicaieri..
    in fine... mai zic? vorbeste urat.. face urat...

cer si eu baietzilor care frecventeaza serverul sa nu mai stea cu coada intre picioare.. si ca scrie.. da ma.. pe mn ma deranjeaza ca... si sa dea motivul.. sa nu va fie frica de astia...

so... cer conducerii sa ia o decizie... nu se mai poate... de 3 zile il am pe cap... si tot asa face de fiecare data.... se da superior.... nush ce sa mai zic...

cer si eu pareri.. daca e asa sau nu... nu ma supar pe nimeni... toti sunt liberi sa scrie ce vrea....
    so.. astept parerea playeri-lor si decizia conducerii O.o

DJ H3RO
    Admin Server
    Admin Server

Data de inscriere : 22/04/2012
    Varsta : 19
    Localizare : Pe undeva prin desert

Re: Mai Dati Cu Privirea Cei De La Conducere...

Mesaj Scris de DJ H3RO la data de Mar Iul 31, 2012 2:51 am

Eu,personal, sunt de acord cu ce afirma skepsis.

Nu am nimic cu Miky ,ci ma refer la toti admini fara experienta care se dau superiori in fata playerilor fara admin si acest lucru nu este foarte benefic pentru jucatorii de pe server.

Un server mare,ca si PGL-ul ar trebui sa aiba admini cu experienta care sa nu ia decizii primite. Nu fac referire la nimeni. Nu zic ca eu as avea experienta sau ca sunt super admin sau ceva de genu. Doar mi-am dat cu parerea.

Sper ca nu am suparat pe nimeni.

skep
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de skep la data de Mar Iul 31, 2012 2:56 am

Exact Frate... Daca nu ai experientza... si nu esti bun... de ce mai ceri?
    asta nu o intzeleg... plus ca inainte sa primeasca admin... mi se parea super ok baiatul... akm.. dupa ce a luat admin... e si el boss.. un 'smekerash' sa zic ca ei...

deci no comment pentru faza asta :/
    mai asteptam parerei O.o

DJ H3RO
    Admin Server
    Admin Server

Data de inscriere : 22/04/2012
    Localizare : Pe undeva prin desert

Mesaj Scris de DJ H3RO la data de Mar Iul 31, 2012 3:01 am

Eu nu ma refer la Miky,ci in general ,la admini de pe server. Nu toti sunt buni ca admini.
    Asa zic eu.

waRhammeR
    Membru
    Membru

Data de inscriere : 21/06/2012
    Varsta : 21

Mesaj Scris de waRhammeR la data de Mar Iul 31, 2012 3:03 am

Nu este normal cea ce se intampla..

1.Nu este normal sa iti dea slap daca stai in baza si esti CT.Eu stiam ca cei de la T nu au voie sa stea in baza pt ca au o bomba de plantat..JOCUL ESTE FREE GAME. aici e regula (2. Nu dati slay,kick,ban FARA motiv) La ce o sa se ajunga ....?Sa iti dea ban pt ca stai in baza ...W T F !

2.Adminul respectiv iti da BAN pt ca esti codat..? si aici nu are dovezi solide ..! iti da BAN direct fara discutii si fara nici o dovada ..Acest inculpat »°19°« skeP[s]is ^^ a primit ban fara nici o dovada solida...Unii admini nici nu se mai uita pe playerii care au scor mai mare si iti da ban direct...nu este normal asa ceva.. Regula nr (8.Dati ban pe motive precise).

Aici sunt 2 reguli pe care le-a incalcat.

Parerea mea este ca adminul RO|PGL²|Miky [V8] a gresit in privinta asta.. si cred ca trebuie sanctionat..Sper ca conducerea sa ia decizia corecta in prvinta adminului recpectiv. Sad

Allex
    Membru
    Membru

Data de inscriere : 31/07/2012
    Varsta : 24

Reclamatie

Mesaj Scris de Allex la data de Mar Iul 31, 2012 3:13 am

Sunt de acord cu Skep . Adica playeri dupa ce is iau Admin nu ar trebui sa se dea mari sau sa faca pe smecheru.

Eu Personal nu am cu Miky nimic , insa sunt alti admin care nu ar trebui sa aiba gura asa de mare si sa te injure la fiecare intrebare pe care o pui

Nu Dau Nume (MARIUS)

In schimb sunt alti admini care nu au multa experienta si iti dau ban daca joci bine , nu neaparat cazul meu .

Nu Dau Nume (PRALEA , PIPOMETRU)

Daca prin aceasta reclamatie am jignit pe cineva imi cer scuze.

Allex 4 Ever

PwS^^
    Membru
    Membru

Data de inscriere : 06/07/2012
    Localizare : OLT ROMANIA

Mesaj Scris de PwS^^ la data de Mar Iul 31, 2012 3:30 am

Mda .. skep are dreptate...multi admini se cred prea buni in fata unor playeri care merita si nu e bn ...cum de primesc admin ? ar trebui sa faceti ceva....sper ca lidari sa gaseasca o solutie , si sa de-a admin doar la cei care merita nu la toti "butii" !!!

iul14n
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de iul14n la data de Mar Iul 31, 2012 3:41 am

Deci skeP[s]is are dreptate in cea mai mare parte Very Happy In primul rand Miky nu are nici o treaba cu adminul(experienta) si daca nu ma insel mai demult umbla si cu smecherii...la unele faze, si de cand are admin face abuz si nu prea respecta regulile clanului Wink Sper ca nu supar pe nimeni !! Smile)

AdrenaLine
    Membru
    Membru

Data de inscriere : 18/02/2012
    Localizare : Tasnad, Satu-Mare

Mesaj Scris de AdrenaLine la data de Mar Iul 31, 2012 3:46 am

Dupa parerea mea skep are dreptate.
    Adminul RO|PGL²|Miky [V8] trebuie sanctionat.

Dingoo
    Membru
    Membru

.............

Mesaj Scris de Dingoo la data de Mar Iul 31, 2012 3:54 am

Skeepsis are foarte mare dreptate..acest "admin" neexperimentat v`a trebuie sanctionat altfel serverul v`a fi=0 Wink !!!

LoDa
    Membru
    Membru

Data de inscriere : 20/04/2012
    Localizare : Tm

Mesaj Scris de LoDa la data de Mar Iul 31, 2012 4:30 am

Deci s-au dat cartile pe fata.skep ai pus punctul unde trebuia,eram pe 2000 si mi-am luat ban fara niciun motiv precis,dar inainte de asta "Atentie"si-a schimbat numele a dat banu dupa care a iesit si a revenit apoi cu numele lui obisnuit.Nici nu vreau sa ma gandesc cat creier poate avem acest "om".
    1.Sunt de acord cu skpe si acest" Jucator" nar mai trebui sa beneficieze de admin,/
    2.Cei de la conducere nar trebui s-a dea admin la toata ......!si
    3.Stiti nu toata lumea e "but" altii mai stiu sa joace...

skep
    Membru
    Membru

Oups...

Mesaj Scris de skep la data de Mar Iul 31, 2012 4:41 am

hai de data asta, sa fim si noi mai exactzi...
    de exemplu...
    link... care vretzi demo cu miky cum face mici abuzuri... si il roade pielea raw....

( http://www.4shared.com/file/FzghoGnR/lololol.html )

(ghid pentru necunoscatori...)

dati click pe link..
    asteptati 5 secunde.. si dati in coltzul din dreapta be butonul "SKIP AD"
    apoi pe butonul albastru "Download"... asteptatzi 20 secunde... si apoi dati unde scrie "Download File Now"...
    salvati demoul in counterul vostru/cstrike

intrati in joc... scrieti in consola (`) playdemo lololol.dem

puteti viziona intreg demoul... sau daca vreti sa vedeti direct parte cand nu are astampar... apasati "shift+f2" si akolo scrieti jos 8000 ... dati play... si uitati.va pana se face 11000

observam cum mai ramane un terro impotriva a 3 ct... bomba este pusa... si adminul nostru cel cuminte ii da slapuri.. de ce? deoarece campeaza la bomba.. si nu are voie..asa fiind zise de el...

deci... jojo_san (Terro) nu are nici o vina ca a murit... dar dau asa un exemplu... nu neaparat ma oftic eu.. dar cand nu sunt altzi admini pe server...aceste intra... si face gura... vb urat playerilor... face abuz... kick/ban/mute/gag.... intzelegeti macar ce va zic? face pe desteptu pe la spatele vostru....
    uite... hellboy..sfat/advice...
    intra pe server
    ia changelog din pc de la pipo...

dai search.. si scrie (admin)
    si akolo vezi tot ce au scris adminii si ce comentzi folosesc... cn baneaza pe cn... tot.. absolut tot.. poate asa vei vedea care este "smeker" si care e cuminte... multumesc anticipat...

Am revenit... si ca sa nu ma fac un post nou... am editat aici.. deci...

partea 2... asta e si mai tare... a vrut sa.mi dea mute fara motiv , dar era alecs si v.am zis.. cand e alt admin pe server...e cumintzel baiatu...
    aici, in demoul 2 se da mai superior ca deobicei... ma injura... familie mortzi, incearca sa ma umileasca.... apoi... a vrut sa imi dea ban apoi...zice...
    ba.. poate imi scot mie adminu.. dar eu tot iti dau ban ma... si i.am zis... nu stau sa ma cert pe server cu el... daca e ..sa vina pe forum, asta daca il frecvendeaza... posibil sa nici nu stie care e...
    deci orice disputa se rezolva pe forum.. nu pe server.. pentru ca aici raman scrise.. akolo nu e controlat "log.ul"..
    xD so... va rog sa va uitati cum injura si ce model este pentru playeri....

de aici puteti lua demoul acela frumos, plin de peripetzii...

( http://www.4shared.com/file/H3TPaaMN/miky_2.html )

Miky
    Membru
    Membru

Data de inscriere : 05/06/2012

Mesaj Scris de Miky la data de Mar Iul 31, 2012 5:21 am

Asa....ma sanctioneaza, imi scoate adminul.ok?
    pana aici totul e bine dar ce ce va incalzeste pe voi asta. ok fiti atenti . am admin , nu il mai folosesc de azi inainte 2 saptamani sa vedem daca e bine asa. vin codati pe server si eu ma joc, iar vou dati voteban, puneti la vot. ok va convine . mie da Wink

U R S U S
    Membru
    Membru

Data de inscriere : 13/04/2012
    Localizare : La Spezia,Genova Italia

Mesaj Scris de U R S U S la data de Mar Iul 31, 2012 5:24 am

ce pula mea tot faceti scandal ma nu vedeti ca nu va baga nimeni in seama va tot dati cu parerea miky daca era sa ia admin pe baza experientei nu luaa :-w a profitat de bunatate lu andrei si nu mai spuneti ca tot face abuz ca daca erati in locul lui tot la fel ati fi facut asa ca gurrrrrrrra:| toti sunteti zmei cand e vorba sa acuzati da sa jucati habar nu aveti tot ziceti ca ala e codat ala e codat si asa se duce server-ul de rapa numai din cauza voastra ca va dati in cap unu altuia

p.s sper sa se supere numai anumite persoane bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce

skep
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de skep la data de Mar Iul 31, 2012 5:32 am

deci... nu e ideea ca nu avem nevoie de admin... avem nevoie de admin... dar nu de admini ca tine.. intelegi ideea? tu faci abuz si o tzii pe a ta...

ursus... nu a zis nimeni ceva de codatzi...
    si tu nici nu ai fost de fatza...

demourile sunt dovada..si va mai aduc demouri si playeri care zic ca nu esti corect... cati vrei... esti un smekerash..
    exact cum a zis ursus...

ai luat admin pe bunatatea lui andrei... aia e... dar macar frate.. foloseste.l cum trebuie....
    experientza? ce e aia?

si ps ursule... oricare am fii avut admin nu am fii facut asa.. poate tu... dar altii nu.. de ce nu face alecs abuz.. sau pipo.. sau alti admini... de ce el este singurul care face ?

daca e sa cautam nod in papura.. venim cu multe explicatzii.. eu zic sa citesti.. si apoi cand esti martor de bagi...
    no offense... nu am zis cu nepolitetze....

so... nu zic sa ii dati ban sau altceva.... ba din contra... lasati.l sa joace.. dar frate... nu venii cu gura mare si fa abuz...
    era si alecs pe server si el ma injura la greu...
    ce era sa faca?
    sa.si dea mute? sa fim seriosi...

so.. asteptam conducerea sa vdm ce zice..si cum gandeste ca ar trebuii rezolvata problema...
    si miky... aici discutam problemele.. nu pe server...ti.am mai zis.. pe server nu discut de probleme...decat pe forum...
    multumesc again anticipat...

Ultima editare efectuata de catre skep in Mar Iul 31, 2012 5:41 am, editata de 1 ori

U R S U S
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de U R S U S la data de Mar Iul 31, 2012 5:36 am

ma skep sincer nu prea ma intereseaza cum va certati de ce va certati da aici sincer nu e locul potrivit sa iti spui parerea mai bine vorbesti direct cu andrei faceti o conf cu el cu miky si alti admini ca sa se ajunga la un verdict

p.s nu trebuie sa fiu pe serv ca sa stiu ce se intampla:P

DraKo
    Membru
    Membru

Data de inscriere : 30/06/2012
    Localizare : Bucuresti Sector 1

Mesaj Scris de DraKo la data de Mar Iul 31, 2012 5:39 am

ursule, asta e topic de reclamatie.... dc nu are ce sa caute asta aici?

Marius007
    Membru
    Membru

Data de inscriere : 18/05/2012
    Varsta : 20

Mesaj Scris de Marius007 la data de Mar Iul 31, 2012 6:15 am

]b]Ba Skep eu am asa o intrebare la tn ce,dovezi ai tu ca el a facut asa,puteai sa ne arati si tu (consola) sau macar ceva,eu cred ca tu chear pe bune ai cod ca joci cu cod si ai grija nu mai fa asa mare zarva de la de la un slep,si plus la asta dc ai scris acolo ca avea sa iti dea ban sau bla bla bla,ca el nu tea dat asaca din ce ai scris tu acolo mai mai mult ii fara rost scris,si in privinta la mut tea dat mut ca vb prea mult si are tot dretpu,P.S si ai si tu grija ce faci cu codurile aleacare joci ca cap iti esi din bine tu pe sv,plus la asta ca joci acolo cu coduri asa din zi in zi mai si faci si zarva,stai acolo in banca ta si fii cuminte!![/b] pirat pirat affraid affraid

waRhammeR
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de waRhammeR la data de Mar Iul 31, 2012 6:24 am

MARIUS MAI BINE TACI SI STERGE-TI CSS-UL.DA FACE ZARVA PT UN SLAP PT CA ADMINUL NU ARE DELOC EXPERIENTA.NU TOTI SUNT BUTI CA TINE...

U R S U S
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de U R S U S la data de Mar Iul 31, 2012 6:29 am

ba umbra popa nu repeta de 2 ori pentru o baba surda si sa iti zic de ce nu are ce cauta pentru ca nu isi da nimeni interesul sa citeasca aceste topicuri si singurul el de a rezolva aceste probleme e sa vb cu andrei

Marius007
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de Marius007 la data de Mar Iul 31, 2012 6:45 am

warhammer tu ai sa regreti pentru cuvintele care leai zis!!sa tii minte asta de la mn,asta ii si faza ca nu are experienta si este nou in grupul nostu de admini cu experienta o sa il invatam si pe el!!

skep
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de skep la data de Mar Iul 31, 2012 6:53 am

marius... aici warhammer a avut dreptate.. nu te pricepi.. nu ma poti face .. nu ma intelegi... oke?
    tu crezi ca am cod... nu.mi pasa sincer.. mi se rupe.. penru ca joc de mai mult timp ca tine si am invatzat ceva.. nu joc numai pe pgl ca sa raman la un rank... eu vreau sa fiu mai bun.. stii s.a inventat steamu.. in fine.. ce.i aia?

si ursus.. aici e forum de reclamatzie.. e cel mai bun loc pentru a vb ....
    si marius.. invatza sa scrii corect pls.. nu inteleg... in fine.. tu le stii pe ale tale...

si... sunt pro cu umbra... aici e forum de reclamatzie...

si inca ceva.. un last thing....
    marius... daca n.ai inteles nimic.. mai citeste.l o data... sau citeste pana.l intelegi..

ii tii partea lui miky ala.. oke... treaba ta.. dar nu fa zarva..
    si... ai zis ceva de dovezi?
    pai inseamna ca iti mai trebe o pereche de ochelari.. am pus 2 demouri...
    si te.am invatzat si sa le folosesti...

regeneration___
    Membru
    Membru

Data de inscriere : 22/06/2012

Mesaj Scris de regeneration___ la data de Mar Iul 31, 2012 6:56 am

da bn zici skep ai dreptate +++ de la mn skep Gj ai o bere Smile

waRhammeR
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de waRhammeR la data de Mar Iul 31, 2012 6:57 am

O sa regret ?Smile) Acuma o sa imi dai ban de fiecare data cand ma vezi pe svr pt ca am zis cuvintele alea ?Smile)
    Nu am stiut ca Miky are admin de putin timp... Smile

Marius007
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de Marius007 la data de Mar Iul 31, 2012 6:58 am

Ba-i baiete tu cine te crezi ma defapt,tu ai impresia ca daca te stii cu HELLBOY si Andrey pai ce esti cineva ma,ei is cineva da tu esti un simplu player care joaca acolo,si daca decid adminii ca ai cod pai trebue sa taci si sa accepti,si nu te crede mai presus decit esti!!stai acolo in banca ta si veziti de joc linistit!!

Ultima editare efectuata de catre Marius007 in Mar Iul 31, 2012 7:04 am, editata de 1 ori

Continut sponsorizat

Mesaj Scris de Continut sponsorizat Astazi la 3:08 pm

Acum este: Vin Dec 09, 2016 3:08 pm